خرید تور تابستان

عضو شورای مرکزی کارگزاران: تلاشمان ریاست عارف است

فرماندار شمیرانات در دوران اصلاحات و عضو شورای مرکزی کارگزاران گفت: همه ی تلاشمان را برای ریاست دکتر عارف بر مجلس به کار می بندیم.

پروانه مافی در گفت و گو با انصاف نیوز درباره ی ترکیب احتمالی مجلس آینده گفت: اهل پیش بینی نیستم ولی نشانه های فعلی حکایت از تغییرات جدی در ترکیب مجلس فعلی برای مجلس دهم دارد. به عنوان مثال ما در انتخابات پیش حضور سازمان یافته ای در انتخابات نداشتیم و تنها تک کاندیداها از برخی حوزه‌های انتخابیه شرکت کرده بودند اما امروز شاهد حضور منظم و سازمان یافته ی اصلاح طلبان در عرصه ی انتخابات هستیم.

وی ادامه داد: در این انتخابات دیگر شاهد تحریم انتخابات نیستیم و همه ی فعالان سیاسی دعوت به حضور فعال در انتخابات می کنند؛ و این مسایل نشان دهنده ی این است که ان شا الله مجلسی متفاوت از مجلس فعلی خواهیم داشت.

عضو شورای مرکزی جمعیت زنان جمهوری اسلامی در ادامه گفت: ما همه تلاش خود را برای ریاست عارف بر مجلس خواهیم داشت، چرا که ایثار دکتر عارف در سال 92 نشان از عمق اخلاقی ایشان و تعهدشان به عمل تشکیلاتی دارد. اما این هدف توجیه گر هر وسیله‌ای برای وارد کردن افراد به لیست نیست، چرا که ما در برابر افرادی که با پرچم اصلاحات وارد مجلس می شوند مسوول خواهیم بود.

مافی تصریح کرد: اصلاح طلبان با دو تهدید برای بستن لیست مواجه اند، یکی افراد نا آزموده و بی تجربه ای که ممکن است در آینده عملکرد قابل دفاعی نداشته باشند و دومی فرصت طلبانی که ناگهان رنگ عوض کرده اند و یک هفته است اصلاح طلب شده اند.

عضو شورای مرکزی کارگزاران گفت: کشور ما از مرحله ی آزمون و خطا گذشته و اساسا قوه مقننه که وظیفه ی قانون گذاری دارد محل آزمون و خطا نیست، لذا باید افراد آمون پس داده و با تجربه وارد مجلس شوند و من امیدوارم اصلاحات بتواند با انتخاب افراد کار کشته در لیست از آزمون ملت برای خانه ی ملت سرافراز بیرون بیاید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا