خرید تور تابستان

افشاگری احمدی نژاد درباره‌ی خجسته

کانال تلگرامی دولت بهار، رسانه‌ی اصلی جریان احمدی نژاد، نوشت: «بیش از ۱۲ سال پس از برکناری حسن خجسته باقرزاده از ریاست رادیوی جمهوری اسلامی ایران، دکتر احمدی نژاد فاش ساخت که وی قصد سفر به تل آویو را داشت اما پس از نشت این خبر، از سمتش عزل شد».

به نوشته‌ی این کانال، در این زمینه احمدی نژاد مطلبی به شرح زیر منتشر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

فردی که همزمان با دولت نهم، رییس رادیوی جمهوری اسلامی بود و با سوء استفاده از رسانه ملی، به شدت علیه اینجانب تخریب می نمود، اخیرا و صرفا به دلیل پافشاری این خادم ملت، بر حقوق مردم و ضرورت برگزاری انتخابات آزاد و مردمی، در فضای مجازی اینجانب را حرامی نامید.

ظاهرا او فراموش کرده است که به مدت دو هفته، به اتفاق خانواده اش، میهمان یک شرکت اسراییلی در هند بوده است و قرار می شود در سفر بعدی، از طریق ترکیه به تل آویو برود.

پس از اطلاع اینجانب به عنوان رییس جمهور از این ماجرا و دستور جلوگیری از سفر به اسراییل و نجات وی از این رسوایی و منجلاب، از ریاست رادیو عزل شد لیکن بنا به مصالحی به مسائل ایشان رسیدگی نگردید.
حالا حرامی کیه؟!

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. […] تو هستی که بعد از بیش 12سال این خبر رو اعلام میکنی و با بگم بگم هات حال همه رو به هم زدی!
  تو اگر چیزی فهمیده بودی و میدونستی که به ضرر ایران و مردم ایران هست و شخصیت‌های سیاسی نفوذی دشمن در ایران وجود داره، باید برملا میکردی، نه اینکه هر 4 روز یه بار با توجه به اطلاعاتی که داری دنبال حق سکوت و باج گرفتن از حکومتی ها باشی..
  تف به شرف نداشته هر چی مزدور و خائن به کشور و مردم ایران
  هر خری که میخواد باشه باشه

  4
  3
 2. چشمی که بی موقع بسته و زبانی که بی موقع باز شود . افشاگری بعد نه سال ؟ اگر نه سال دیرتر از دیوار سفارت ، یا نه سال دیرتربه درخواست بنی صدر برای دفاع از کشور می رفتیم . اصلا کاش شما نه سال دیرتر رییس جمهور می شدید هم محبوبترین هم بدترین رییس جمهور بودید هم زمان ، پدیدی هستید شما ،

  2
  2
 3. مصدق و امیرکبیر و کریم‌خان و … هم دچار تخریب دشمنان بودند ولی نام و یادشان زنده ماند و این دشمنانشان بودند که به حاشیه رفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا