خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«مخبر اعلام کرد قرار نبود بودجه به این شکل بسته شود»

تسنیم نوشت: «رئیس شورای شهر تهران با اشاره به جلسه شب گذشته شهرداران کلانشهرها با معاون اول رئیس جمهور گفت: در این جلسه آقای مخبر نسبت به بودجه شهرداری‌ها تعجب و اعلام کرد قرار نبود که بودجه به این شکل بسته شود!‌

مهدی چمران پیش از آغاز سی و سومین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با لایحه بودجه سال آینده کشور اظهار کرد: آنچه که اصرار داریم و آنچه که قول داده بودند با آنچه که اصلاح کرده بودند و به مجلس رفت متفاوت است، چرا که موارد زیادی را که در جلسه مطرح شده بود و قرار بود مورد توجه قرار بگیرند، در لایحه بودجه سال 1401 دولت نادیده گرفته شد و فکر نمی‌کردیم این چنین شود.

مهدی چمران

وی ادامه داد: موضوعاتی از جمله آلودگی هوا، حمل و نقل و ترافیک خود به خود حل نخواهد شد مگر اینکه کاری شود و کار علمی این است که وسایل حمل و نقل را آماده کنیم و برای این مسئله نیز نیاز به اعتبار است.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به کمبودهای ناوگان حمل و نقل عمومی خاطرنشان کرد: برای رفت و آمد یا نیاز به اتوبوس است یا واگن مترو و یا تاکسی و فعلا همه چیز قطع است و به طبع مردم از سواری استفاده می‌کنند و تا زمانی که مردم از خودروسواری استفاده کنند این آلودگی هوا را داریم و خواهیم داشت.

چمران با اشاره به رایزنی‌های انجام شده با مجلس برای اصلاحیه لایحه بودجه 1401 دولت گفت: در این زمینه قرار است با فراکسیون شهری جلسه‌ای را برگزار کنیم که پیش‌بینی می‌شود در اوایل هفته آینده این جلسه برگزار شود. همچنین قرار است جلسه‌ای را با ریاست مجلس در هفته جاری داشته باشیم. علاوه بر اینکه با سایر کمیسیون‌ها از جمله کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه نیز جلسه خواهیم داشت.

وی با اشاره به برگزاری جلسه شب گذشته شهرداران کلانشهرها با مخبر معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: شب گذشته نیز به بحث بودجه شهرداری‌ها پرداخته شد و معاون اول رئیس جمهور نیز تعجب کرد چرا که قرار نبود لایحه بودجه 1401 دولت در ارتباط با شهرداری‌ها به این شکل بسته شود اما به هر حال فعلا به اینگونه است.

رئیس شورای شهر تهران در پایان در ارتباط با لایحه بودجه 1401 شهرداری گفت: این موضوع را چند بار یادآوری کردیم و دوستان در حال تهیه هستند و قطعا تا زمان مقرر به شورا ارسال خواهد شد که این زمان 15 دی ماه است و ما نیز یک ماه فرصت داریم آن را بررسی کنیم و در نهایت تا 15 بهمن ماه بررسی بودجه سال آینده شهرداری به اتمام برسد»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. خیلی چیزها قرار نبود ولی به زور صاحبان قدرت شد ، ولی اگر شما واقعا مردمی هستید از این سمت به نفع ملت استعفا نمایید برای خودتان در قیامت هشتادو چند میلیون طلبکار درست نکنید . دولت شما مشروعیت ملی و قانونی ندارد جناب مخبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا