خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«عده‌ای در جمهوری اسلامی نمی‌خواهند حقیقت را قبول کنند»

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: عده‌ای در درون جمهوری اسلامی نمی‌خواهند حقیقت را قبول کنند، ناشی از این است که یا نادان هستند یا خودشان را به نادانی می‌زنند؛ این افراد به دروغ اسم خود را اصلاح‌‌طلب گذاشته‌اند، در حالی که نه اصلاح‌طلب هستند و نه کلام زیبایی دارند.

خبرگزاری فارس نوشت:

«منصور حقیقت‌پور نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، در واکنش به جریان‌سازی تبلیغی برخی فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در هفته‌های اخیر در خصوص عدم دستیابی انقلاب اسلامی به اکثر اهدافش و القاء ناکارآمدی انقلاب و نظام، اظهار داشت: انقلاب ما یک زلزله بزرگ در دنیا ایجاد کرد و آثار این زلزله در ساختار قدرت‌های استکباری و غربی کاملاً نمایان است.

وی ادامه داد: اینکه امروز عده‌ای در درون جمهوری اسلامی نمی‌خواهند حقیقت را قبول کنند، ناشی از این است که یا نادان هستند یا خودشان را به نادانی می‌زنند؛ این افراد به دروغ اسم خود را اصلاح‌‌طلب گذاشته‌اند، در حالی که نه اصلاح‌طلب هستند و نه کلام زیبایی دارند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم افزود: این‌ها طیف‌های وابسته به مجامع روشنفکری غربی هستند که چشم دیدن آثار انقلاب را ندارند؛‌ در حالی که انقلاب اسلامی آثار عمیقی در عرصه‌های سیاسی، امنیتی، ژئوپلتیک و فرهنگی دنیا باقی گذاشته و این آثار امروز فرهنگ استعماری غرب را تعقیب می‌کند و آنها را به سمت لانه‌های خودشان منزوی کرده است.

  • نقش عوامل درونی و بیرونی در کاستی‌ها و ناکارآمدی‌ها

حقیقت‌پور در ادامه با بیان اینکه کاستی‌ها و مشکلات قابل توجهی وجود دارد که باید رفع شود، به عوامل این کاستی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: این عوامل، شامل عوامل داخلی و خارجی است که سهم هر کدام باید به طور واقعی دیده شود.

وی تصریح کرد: از جمله عوامل بیرونی و خارجی مشکلات، تحریم‌های غیرقانونی و ناجوانمردانه نظام سلطه است که اجازه نمی‌دهد به راحتی در دنیا در حوزه‌های اقتصادی، صنعتی و علمی فعالیت کنیم، هر چند با وجود همه این‌ها امروز به قطب علمی منطقه تبدیل شده‌ایم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم گفت:‌ در حالی امروز به قدرت برتر دفاعی منطقه و دنیا تبدیل شده‌ایم که در دوران پیش از انقلاب 50 هزار مستشار آمریکایی در صنایع دفاعی با چماق بالای سر ما بودند، اما امروز بدون آنها به قدرت چهارم و یا پنجم پهپادی دنیا تبدیل شده‌ایم.

حقیقت‌پور همچنین با اشاره به برخی علل درونی و داخلی مشکلات و کاستی‌ها در کشور عنوان کرد:‌ استفاده محدود از ظرفیت‌های مدیریتی و جناحی رفتار کردن، از مهمترین عوامل نرسیدن به اهداف است؛ اینکه کسی بخواهد تمام مدیران و کارکنان زیردستش، تا آبدارچی اداره را هم از جناح خودش انتخاب کند، باید بداند که به اهداف نمی‌رسیم، آن هم در حالی که هزاران انسان فرهیخته و آماده کار داریم.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان مبتکر و خلاق در این شرکت‌ها از جمله این ظرفیت‌های پنهان هستند که اگر به کار گرفته شوند، میزان وابستگی خود را به دنیا به مراتب کم خواهیم کرد.

  • کسانی علیه انقلاب و نظام شبهه‌افکنی می‌کنند که حتی یک سیلی هم برای انقلاب نخورده‌اند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه آرمان‌های انقلاب اسلامی در سطوح مختلف تعریف شده، اظهار داشت: مهمترین آرمان انقلاب همان شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی بوده که بر این اساس در حوزه استقلال، امروز هیچ کشوری مانند ما مستقل نیست و در حوزه آزادی هم همین حرف‌ها و شبهاتی که امروز عده‌ای علیه انقلاب مطرح می‌کنند، بارزترین نشانه وجود آزادی در کشور است.

حقیقت‌پور با طرح این سوال که امروز در کجای دنیا مشابه کشور ما آزادی بیان وجود دارد، عنوان کرد: امروز تمام افکار عمومی دنیا توسط ماهواره‌های صاحبان قدرت به سمت و سوی خاصی که خودشان می‌خواهند، سازماندهی و محدود می‌شود.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادی از نگاه عده‌ای به معنای فراهم بودن امکان براندازی است، تصریح کرد: آنها که می‌خواهند براندازی کنند بهتر است ابتدا مراقب شلوارشان باشند که نیفتد.

وی گفت: هیچ نظامی در دنیا اجازه براندازی را نمی‌دهد و جالب است کسانی که این شبهه‌افکنی‌ها را علیه انقلاب و نظام مطرح می‌کنند، حتی یک سیلی هم برای این انقلاب نخورده‌اند».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. بابا بسه دیگه .چهل سال شعار خسته نشدید. بالاخره اقای حقیفت پور انقلاب به امثال شما حال داده به عده کثیری هم نه .حالتو ببر چه کار به کار پابرهنگان داری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا