خرید تور تابستان ایران بوم گردی

یک اصولگرا: جمهوری اسلامی باید فائزه هاشمی را سر جای خودش بنشاند!

یک فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اظهارات اخیر فائزه هاشمی درباره‌ی تحریم سپاه پاسداران گفت: نظام باید در قبال افرادی همچون فائزه هاشمی رأفت خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار بگذارد؛ چرا که این همه رأفت موجب جسارت این قبیل افراد می‌شود و به نظر من جمهوری اسلامی باید برخورد تأدیبی با فائزه هاشمی داشته باشد و او را‌‌‌‌‌‌‌‌ سر جای خودش بنشاند.

منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو فارس گفت: من معتقدم که خانم فائزه هاشمی از خطوط قرمز نظام عبور کرده و ارزش‌های حاکم بر مملکت و منافع ملی را‌‌‌‌‌‌‌‌ زیرپا گذاشته است.

وی افزود: من معتقدم که باید مجموعه نظام برخورد تأدیبی مناسبی با فائزه هاشمی داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: اولا مصاحبه با یک رسانه معاند جرم است و از سوی دیگر باید پاسخ‌های درخوری به این خانم داده شود.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: فائزه هاشمی در فتنه 88 ضربات زیادی را‌‌‌‌‌‌‌‌ به کشور و نظام وارد کرد و پس از آن هم شاهد لجن‌پراکنی‌هایی از سوی وی علیه نظام بودیم.

مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم افزود: به نظر من نظام باید در قبال افرادی همچون فائزه هاشمی رأفت خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار بگذارد؛ چرا که این همه رأفت موجب جسارت این قبیل افراد می‌شود و به نظر من جمهوری اسلامی باید برخورد تأدیبی با فائزه هاشمی داشته باشد و او را‌‌‌‌‌‌‌‌ سر جای خودش بنشاند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. فائزه انسانی شجاعس. شجاعت گوهر گم شده ایران زمین.تملق و چاپلوسی الی ماشا الله .آقای حقیقت پور تو چه کاره سپاهی که فائزه هاشمی رو تهدید می کنی برو بچسب به لاریجانی شاید دوره بعد تایید صلاحیت شد برو خدا روزی تو جای دیگه حواله کنه.

    11
    5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا