خرید تور تابستان ایران بوم گردی

ناراحتی روزنامه‌ی اصولگرا از «سکوت علی لاریجانی» درباره‌ی خبر انصاف نیوز!

یک روزنامه‌ی اصولگرا با انتقاد از سکوت علی لاریجانی درباره‌ی خبر روزهای گذشته‌ی انصاف نیوز پیرامون شورای میانه‌روها نوشت: در حالی که با تحلیل انتخاباتی یک خبرگزاری اصولگرا در مورد لاریجانی، او شخصاً ورود کرده و حضور در انتخابات را رد می‌کند، در برابر ادعا‌های یک سایت اصلاح‌طلب سکوت می‌کند.

روزنامه‌ی جوان در متنی با عنوان «رسانه‌های اصلاح‌طلب رسانه‌های غیررسمی لاریجانی؟!» نوشت:

سکوت علی لاریجانی
ناراحتی روزنامه‌ی اصولگرا از «سکوت علی لاریجانی» درباره‌ی خبر انصاف نیوز!

سایت اصلاح‌طلب انصاف‌نیوز در خبری مدعی شده حسن روحانی و علی لاریجانی در پی شرایطی هستند که در انتخابات مجلس امسال «نقش پررنگی» ایفا کنند. انصاف نیوز با «میانه‌رو» خواندن جریانی که به زعم این رسانه، لاریجانی و روحانی به آن تعلق دارند، تحقق شرایط لازم برای «شرکت عزتمندانه و قانونی» را پیش شرط این حضور خوانده است.

انصاف‌نیوز اضافه کرده «همچنین این فهرست انتخاباتی با حمایت سیدمحمد خاتمی، علی‌اکبر ناطق نوری و سیدحسن خمینی همراه خواهد شد».

این رسانه اصلاح‌طلب که به نظر می‌رسد خواسته‌های جناحی و سیاسی خود را از برخی شخصیت‌ها به عنوان تحلیل نوشته، آورده: «سیدمحمد خاتمی و علی اکبر ناطق نوری که هر یک در میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه‌رو اعتباری دارند می‌توانند در صورت فراهم شدن شرایط، ضمن کمک برای ائتلاف جریان‌های سیاسی میانه‌رو، بدنه هوادارانی از دو جناح را به شرکت ترغیب کنند. سید حسن خمینی شخصیت محوری شورای میانه‌روها، نیز با نیروی جوانی خود می‌تواند جدی‌تر از قبل بر رخداد‌های سیاسی و اجتماعی کشور اثرگذار باشد.»

در عین حال، این سایت مدعی شده که روحانی و لاریجانی برای فعالیت انتخاباتی، منتظر نشانه و پالس مثبت از سوی حاکمیت هستند! روشن نیست مبدأ چنین ادعایی کجاست و چرا حاکمیت باید به افراد سیاسی برای حضور در انتخابات مجلس پالس بفرستد! و اگر این ادعا را بپذیریم، آیا در صورت ورود روحانی و لاریجانی به انتخابات، باید بپذیریم که حاکمیت موافق حضور آنان بوده است؟!

نکته جالب توجه سکوت علی لاریجانی در این زمینه است. در حالی که با تحلیل انتخاباتی یک خبرگزاری اصولگرا در مورد لاریجانی، او شخصاً ورود کرده و حضور در انتخابات را با طعنه و کنایه رد می‌کند، در برابر این حجم ادعا‌های یک سایت اصلاح‌طلب سکوت می‌کند و این شبهه را می‌آفریند که چنین تحلیلی با هماهنگی خود لاریجانی منتشر شده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا