خرید تور تابستان

تنبیه مرگبار دختر ۹ ساله

کانال تلگرامی روزنامه جام‌جم نوشت:

پس ازمرگ مشکوک دختر ۹ساله در بیمارستان، پدر و مادر او به خاطر تنبیه مرگبار دخترشان بازداشت شدند.

اوایل آذر امسال دختری ۹ ساله که بد حال شده بود از خانه‌شان در یکی از محله‌های جنوبی تهران به بیمارستان منتقل شد اما فوت کرد. در پزشکی قانونی معلوم شد که مرگ او طبیعی نبوده و آثار کبودی و جراحات مختلف روی بدنش وجود دارد.

موضوع به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد‌. با دستور قضایی پدر خانواده بازداشت و اظهارات ضد‌و‌نقیضی را مطرح کرد و مدعی شد که او و همسرش چند باری دخترشان را تنبیه کرده و کتک زدند‌.

این زن تحت تعقیب پلیس جنایی پایتخت قرار گرفت و دو روز پیش بازداشت شد و در تحقیقات گفت: دخترم بازیگوش بود و زیاد شیطنت می‌کرد.

او را دوست داشتم و هیچ‌وقت او را کتک نمی‌زدم اما شوهرم فرد پرخاشگری بود و وقتی دخترم غذا نمی‌خورد یا شیطنت می‌کرد عصبانی می‌شد او را کتک می‌زد‌، حتی به التماس‌های من هم توجهی نمی‌کرد.

روز حادثه دوباره دخترم شیطنت کرد که شوهرم او را به‌شدت تنبیه کرد و کتکش زد. دخترم بد حال شد و کمی غذا خورد و خوابید‌. بعد از آن من و شوهرم برای خرید از خانه بیرون رفتیم‌.

وقتی بازگشتیم سراغ فرزندم رفتم که به‌سختی چشمانش را باز می‌کرد‌. او را به بیمارستان رساندیم اما در آنجا فوت شد. من دخترم را دوست داشتم و نمی‌توانستم او را تنبیه کنم‌. مقصر شوهرم بوده و او قاتل دخترمان است.

این در حالی بود که پدر کودک دوباره در تحقیقات مدعی شد دخترش چون شیطنت کرده و غذا نخورده تنبیه‌اش کرده اما همسرش بچه را بیشتر از او کتک زده و وی عامل مرگ کودک‌شان است. با توجه به این‌که والدین کودک یکدیگر را مقصر مرگ او می‌دانند، هردو در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا