خرید تور تابستان

«نمی‌شود تمام مشکلات را با تحریم پیوند بزنیم»

مدیر اراده کل گمرک بندر امیرآباد در نشست با حسنی معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی، سید هادی موسوی بخشدار بخش مرکزی و اصحاب رسانه با اشاره به تراز رشد تجاری پنجاه درصدی گمرک بندر امیرآباد و عملکرد قابل قبول اظهار داشت.

به گزارش پایگاه خبری میانکاله، «رئیس اداره کل گمرک بندر امیرآباد بهشهر عنوان کرد در هشت ما گذشته تو حوزه واردات در استان رتبه اول را کسب کردیم که زیر ساخت های لازم در بندر به موازات حرکت کرده و تجهیز و بروز شده و حجم کالای ترانزیتی رو به افزایش است.

گرزین گفت: نمی‌شود تمام مشکلات را با تحریم پیوند بزنیم. مدیر اراده کل گمرک بندر امیرآباد در نشست با حسنی معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی، سید هادی موسوی بخشدار بخش مرکزی و اصحاب رسانه با اشاره به تراز رشد تجاری پنجاه درصدی گمرک بندر امیرآباد و عملکرد قابل قبول اظهار داشت در هشت ما گذشته تو حوزه واردات در استان رتبه اول را کسب کردیم که زیر ساخت های لازم در بندر به موازات حرکت کرده و تجهیز و بروز شده و حجم کالای ترانزیتی رو به افزایش است

رضا گرزین با بیان این مطلب که معتقدم که مدیر باید توانمند و راهکار مناسب در مقابل چالش ها را پیدا کند و نمیشود تمام مشکلات را با تحریم پیوند بزنیم بلکه سو مدیریت هم از جمله عوامل مهم در ایجاد مشکل و موانع در انجام امور است

گرزین یکی از مشکلات اساسی را نداشتن کامیون حائز شرایط در استان را برشمرد و گفت محموله ترانزیتی و کامیون ها قابلیت پلمپ را ندارند.

رئیس اداره کل گمرک بندر امیر آباد با عنایت به صادرات مرکبات متاسفانه کانتینر های ما در روسیه دو هفته معطل شدند و ما در صادرات سیمان، آهن ،میلی گرد به قزاقستان و روسیه انجام می شود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا