خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در گوگان آذربایجان شرقی

به گزارش آذرقلم (آذربایجان شرقی)، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری عامل اصلی سرقت از یک زرگری در بخش گوگان شهرستان آذرشهر خبر داد. هاشم شعفی معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته یک طلافروشی در بخش گوگان شهرستان آذرشهر که تا دیر وقت مشغول فعالیت بوده متاسفانه ۳سارق با استفاده از خلوتی محل وارد مغازه طلافروشی شده و مقداری طلا سرقت و با یک خودرو از محل متواری می شوند.

او افزود: به محض دریافت خبر و حسب دستور سردار فرمانده انتظامی استان اکیپی از کارآگاهان مجرب جهت بررسی موضوع تشکیل و در کمترین زمان در محل حادثه حضور یافته و تحقیقات خود را برای شناسایی سارقان آغاز می‌کند.شعفی تصریح کرد: ماموران با حضور به‌موقع و بررسی های علمی فنی پلیسی عامل اصلی سرقت را شناسایی و در کمتر از ۶ ساعت در یکی از شهرستان های استان دستگیر و از مقادیری طلاهای سرقتی و خودرو استفاده شده در ارتکاب سرقت را کشف کردند.

سخنگوی انتظامی استان با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری دو همدست سارق بصورت ویژه ادامه دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد،خاطر نشان کرد: اصناف بویژه صنوف زرگران با رعایت نکات ایمنی توصیه های پلیس را جدی گرفته و شروع و اتمام فعالیت صنوف مربوطه بموقع صورت گیرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا