خرید تور تابستان ایران بوم گردی

وزیر کشور از بازگشت گشت ارشاد دفاع کرد

وزیر کشور گفت: فراجا به همه مأموران خود تأکید نموده است تفکیک غفلت و اهمال شهروندان در اجرای قانون حجاب با تدبیر برای هنجارشکنی و ساختارشکنی با دقت کامل صورت پذیرد و سیاست‌های پیشگیرانه در این موضوع چندلایه، منعطف، جامع و دوراندیشانه است.

به نقل از همشهری آنلاین: احمد وحیدی، وزیر کشور،‌ با تقدیر از فراجا در موضوع حجاب و پوشش اسلامی اظهار داشت: مسئله حجاب و پوشش در جمهوری اسلامی ایران از ارکان هویتی نظام و از مسلمات شرعی و قانونی است و برای این موضوع ذیل الگوی مطلوب ایرانی اسلامی سبک زندگی باید اهتمام ویژه داشت و نباید اجازه داد هنجارشکنی مغرضانه توسط عوامل دشمن که در صدد تضعیف احکام قانونی و شرعی در کشور هستند، آسان و ممکن باشد. البته در مواجهه با این موضوع مراقبت خواهد شد تا این موضوع به کانون منازعه هویتی تبدیل نشود.

دفاع تمام قد وزیر کشور از بازگشت گشت ارشاد

احمد وحیدی با تأکید بر این نکته که طرح‌های اجراشده در حوزه حجاب در چارچوب قانون صورت می‌پذیرد افزود: فرماندهی انتظامی در جهت عمل به مطالبه عمومی جامعه و در راستای ایجاد سلامت اجتماعی و فرهنگی و آرامش و امنیت اخلاقی در مقام ضابط قانونی دستگاه قضائی به وظایف محوله خود پرداخته است و همراهی اکثر قریب به اتفاق شهروندان را به همراه داشته است.

وحیدی خاطرنشان کرد: فراجا به همه مأموران خود تأکید نموده است تفکیک غفلت و اهمال شهروندان در اجرای قانون با تدبیر برای هنجارشکنی و ساختارشکنی با دقت کامل صورت پذیرد و سیاست‌های پیشگیرانه در این موضوع چندلایه، منعطف، جامع و دوراندیشانه است. در طی دوره اجرای طرح اخیر نیز غالب شهروندانی که مورد تذکر و یادآوری برای اصلاح در پوشش قرار گرفته‌اند همراهی بسیار خوبی داشته‌اند و فقط انگشت‌شماری از افراد قصد هنجارشکنی و اخلال در نظم عمومی داشته‌اند که به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.

انتهای پیام/

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. متاسفانه احمدوحبدی که شخصی نظامی وعضوعالیرتبه نیروی قدس سپاه بوده به قضیه حجاب بعنوان جبهه جنگ بین مردم وحاکمیت نگاه میکند به همین دلیل است که همه انتقادات وحتی نصایح خیرخواهانه برای جاوگیری ازتکرار جریان هاواتفاقات ناگوار۱۴۰۱که به نفع هیچ کی تمام نشدرانادیده گرفته ویه گوشش درویکی دروازه شده است نخیراقا مطمن باشید بازورواجبارنمیشه هیچ چیزرابه مردم تحمیل کرد ایکاش اقای وحیدی وهمفکران او یه سرسوزن هم درمبارزه با فقروفسادوگرونی وتورم کمرشکن جدیت بخرج میدادندخدارحمت کنه ایت الله طالقانی راکه همان اوایل کارگفتندمیترسم همه هم وغم مامعطوف به دوتارموی دختربچه ای باشه که اززیر روسریش بیرون زده وچه زودپیش بینی ان مجاهدنستوه به حقیقت پیوست افسوس .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا