خرید تور تابستان ایران بوم گردی

قیمت ارزان‌ترین و گران‌ترین گوشی‌های بازار | قیمت جدید گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و آیفون

فرارو نوشت:

قیمت انواع گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و آیفون امروز اعلام شد.

قیمت ارزان‌ترین و گران‌ترین گوشی‌های بازار | قیمت جدید گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و آیفون

قیمت موبایل و قیمت گوشی ها بازار در چه رنجی است ؟ قیمت موبایل طی چند ماه اخیر نوسان زیادی داشته است. قیمت موبایل طی چند ماه اخیر نوسان زیادی داشته است. قیمت دلار نیز بر قیمت موبایل تاثیرگذار بوده است. قیمت موبایل‌های پرفروش با توجه به  قیمت دلار هر روز در حال نوسان است.آخرین  قیمت موبایل  چند است ؟

قیمت  انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، شیائومی و آیفون جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳​

به‌گزارش عرشه آنلاین،گلکسی A15 سامسونگ یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های فعلی بازار است.گلکسی A15 به‌عنوان میان‌رده اقصادی و جدید سامسونگ، تا جایی ارزان شده که کمتر کسی در اولین روز‌های سال نو سراغ خرید گوشی گلکسی A14 می‌رود.ارزان‌ترین نسخه گلکسی A15 که ۱۲۸ گیگ فضای ذخیره‌سازی در اختیارتان قرار می‌دهد، پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و فروشنده‌های موبایل قیمت گلکسی A14 نسخه ۶۴ گیگ را حول‌وحوش پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام می‌کنند.ردمی نوت 13 نسخه ۴G که بین گوشی‌های شیائومی فروش خوبی را تجربه می‌کند، در دسته گوشی‌های هشت تا ۹ میلیونی قرار می‌گیرد.آیفون 13 پرو مکس که همچنان دودستی به‌عنوان گران‌ترین گوشی فعلی بازار چسبیده، با یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی در یکسری از موبایل‌فروشی‌ها تا ۱۲۰ میلیون قیمت‌گذاری می‌شود و آنطرف کف قیمت ارزان‌ترین گوشی هوشمند بازار در برند سامسونگ و شیائومی به حدود چهار میلیون تومان می‌رسد.


 قیمت گوشی‌های پرفروش در سایت‌های اینترنتی تغییر محسوسی نداشته‌اند و تقریبا با همان قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسند.این در حالی است که آیفون ۱۳ معمولی را کمی بیش از ۴۱ میلیون می‌فروشند و بین گران‌ترین گوشی‌های اندرویدی بازار می‌توانیم از گلکسی S۲۴ اولتر اسم ببریم.قیمت گلکسی S۲۴ اولترا نسخه یک ترابایت به ۹۵ میلیون تومان می‌رسد و فروشنده‌های موبایل بابت ارزان‌ترین نسخه گلکسی S۲۴ اولترا که ۲۵۶ گیگ فضای ذخیره سازی در اختیارتان قرار می‌دهد، بین ۷۰ تا ۷۵ میلیون در خواست می‌کنند

گوشی گلکسی A۱۴ با فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، هفت میلیون و ۵۹۹ هزار تومان قیمت خورده است.مدل سامسونگ گلکسی A ۰۴ e با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۳ گیگابایت، ۴ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.با بودجه‌ای بالغ‌بر هشت میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌توانید صاحب گوشی میان‌رده سامسونگ یعنی مدل گلکسی A ۱۳ SM-A ۱۳۷ شوید که ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۴ گیگابایت رم دارد.

برای اطلاع از قیمت گوشی‌های دیگر جدول زیر بخوانید؛

گلکسی A15 نسخه 128+4شش میلیون تومان
گلکسی A05s نسخه 64+4چهار میلیون و 850 هزار تومان
گلکسی A54 نسخه 256+816 میلیون و 800 هزار تومان
گلکسی A55 نسخه 256+822 میلیون و 500 هزار تومان
گلکسی A34 نسخه 128+811 میلیون تومان
گلکسی A35 نسخه 256+816 میلیون تومان
گلکسی S24 اولترا نسخه یک ترابایت95 میلیون تومان
ردمی نوت 13 4G نسخه 256+8هشت میلیون و 900 هزار تومان
ردمی نوت 13 پرو پلاس نسخه 512+1623 میلیون تومان
ردمی A2 پلاس نسخه 64+3 گیگچهار میلیون تومان
ردمی  A3 نسخه نسخه 128+4پنج میلیون و 400 هزار تومان
ردمی 13C نسخه 256+8شش میلیون و 300 هزار تومان
پوکو X6 پرو نسخه نسخه 512+1217 میلیون و 250 هزار تومان
آیفون 13 نسخه 128 گیگ پارت‌نامبر CH41 میلیون و 500 هزار تومان
آیفون 13 پرو مکس نسخه یک ترابایت پارت‌نامبر ZAA120 میلیون تومان

آخرین اخبار مربوط به قیمت موبایل را در پایگاه خبری عرشه آنلاین بخوانید.تبلیغبدون سرمایه ساعتی 42 هزار تومان درآمد داشته باش!مشاهده

فروختن گوشی

در فهرست‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزان‌تر به فروش می‌رسد.

قیمت روز انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، شیائومی و آیفون

قیمت  انواع گوشی‌های موبایلجمعه ۱۴ اردیبهشت۱۴۰۳

امروز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ است. گوشی موبایل وکال مدل V۰ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۳ گیگابایت، به قیمت دو میلیون و 969 هزار تومان به فروش می‌رسد. یا گوشی موبایل رنسو مدل Nep N۷ با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، سه میلیون تومان قیمت دارد.

یکی دیگر از ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند در بازار، گوشی موتورولا مدل E۱۳ است. این موبایل با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۲ گیگابایت، سه میلیون و 399 هزار تومان در بازار قیمت خورده است.

گوشی موبایل وکال مدل V۱ با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت نیز با قیمت پایینی به فروش می‌رسد. ارزش این گوشی 3 میلیون و 829 هزار تومان است.

اگر می‌خواهید از برندهای بهتری مثل سامسونگ و شیائومی صاحب یک گوشی ارزان‌قیمت شوید، در ادامه به بررسی ارزان‌ترین موبایل‌های این دو برند پرداخته‌ایم.

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی مدل A۰۵ ۴G با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت به قیمت 4 میلیون و 169 هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین، سامسونگ گلکسی مدل F۰۴ ۴G با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، چهار میلیون و 999 هزار تومان قیمت دارد.

قیمت گلکسی A۰۵ ۴G از مدل قبلی که معرفی کردیم ارزان‌تر است. این گوشی با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، چهار میلیون و 299 هزار تومان ارزش دارد.

برای خرید گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی A۰۴s با ظرفیت ۳۲ گیگابایت و رم ۳ گیگابایت به چهار میلیون و 459 هزار تومان پول نیاز دارید.

از ارزان‌ترین گوشی‌های شیائومی در بازار می‌توان به مدل Redmi ۱۰ ۲۰۲۲ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت اشاره کرد که چهار میلیون و 750 هزار تومان هزینه دارد.

گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi ۱۰ با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت نیز به قیمت 4 میلیون و 900 هزار تومان در بازار وجود دارد

ارزان‌ترین گوشی شیائومی در حال حاضر مدل Redmi A۲ plus است که سه میلیون و 750 هزار تومان قیمت دارد. ظرفیت این گوشی ۶۴ گیگابایت و رم آن ۳ گیگابایت است.

قیمت گوشی

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا