خرید تور تابستان ایران بوم گردی

جنجال تازه: فیلم “ستاره اسکندری در ترکیه”

یک فیلم از “ستاره اسکندری” در ترکیه جنجالی شده است. از یکی دو روز گذشته فیلمی از حضور ستاره اسکندری در ترکیه با پوشش متفاوت منتشر شده است.

به گزارش سایت فرارو، در حالی که مدتی از جنجال مهناز افشار نگذشته بود، رامبد و همسرش نگار جواهریان با منتشر شدن چند عکس از آنها در کانادا و خبر تولد فرزندشان در کانادا برای گرفتن تابعیت آن کشور چند روزی فضای خبری را به خود اختصاص دادند. و حالا نوبت “ستاره اسکندری” است. فیلمی جنجالی از ستاره اسکندری در ترکیه منتشر شده است.

ماجرای فیلم "ستاره اسکندری در ترکیه" چیست؟تازگی‌ها فیلم کوتاهی در اینستاگرام توسط یک آخرین خبر نشان می‌دهد ستاره اسکندری  با پوشش متفاوت در حال خرید در ترکیه است.

در نگاه اول به سختی می توان او را تشخیص داد اما فرد فیلمبردار با خطاب “سلبریتی خائن” باعث عکس العمل ستاره اسکندری می‌شود!

دختری که مشغول فیلمبردای از ستاره اسکندری است چندباری او را سلبریتی خائن خطاب می‌کند.

پس از انتشار این فیلم گفتگوی منتشر شده ستاره اسکندری در سال 93 در مورد حجاب در فضای مجازی دست به دست می‌شود. ستاره اسکندری در این گفتگو درباره حجاب می‌گوید: “من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی شود اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می طلبد. من شاید اگر در جامعه ای غیر از اینجا می بودم و زندگی می کردم هرگز در این عرصه پا نمی گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می کند، مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد.”

عده ای از کاربران با انتشار این بخش از گفتگوی ستاره اسکندری به تناقض رفتار سلبریتی ها در داخل و خارج از ایران اشاره می‌کنند. مثلا کاربری به نام احمد نوشته: “ستاره در ایران و ستاره در ترکیه؛ این کجا و آن کجا”، سلبریتی ها منتظرن باد کجا بوزرد، همان جا می‌روند. امان از دورویی و نفاق و ناراستی”

برخی دیگر نیز به پایان کار ستاره اسکندری در تلویزیون اشاره می‌کنند. “کاربری نوشته با این روند دیگر بازیگری در تلویزیون نمانده است. همه دارند کشف حجاب می‌کنند”

کاربر دیگر نیز نوشته است: “در چند ماهه گذشته چهره های محبوبی هر کدام به دلایلی از کار در تلویزیون و فعالیت هنری دست و کم کنار رفته یا به حاشیه رانده شدند. عادل فردوسی بخاطر اختلاف نظر با مدیر شبکه، رضا رشیدپور بنا به دلایل منتشر نشده، رامبد و همسرش نگار جواهریان بخاطر عکس جنجالی در کانادا مهناز افشار بخاطر توئیت جنجالی و مسافرت طولانی مدت به آلمان، رضا گلزار بخاطر عدم شفافیت مالی برنامه اش و حالا ستاره اسکندری …”

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. من خودم یک شخصی هستم ک حجاب رو دوست دارم چون ب مزایای اون از قبل تربیت شدم اما اینکه کسی بخواد هر قدر بی رحمانه با ابرو و حیثیت بازیگر یا هر شهروندی ک قطعا او هم حریم شخصی و خصوصی داره حتی یک خطر افرین ایجاد کنه و یک اعتقاد دیگری رو از این بازیگر بخواد نشون بده قاعدتا یک معصوم هم بدون رضای خدا چنین رفتاری رو با ابرو حیثیت دیگران نخواهد داشت الان ک خانم ستاره ی اسکندری توی خارج بودن و کی جلوی دوربین ایران ب ما تبلیغ پوشش دیگری سوای از ایران رو پیشنهاد کردن ایا ما خودمون معصوم هستیم بنده ک ب شخصه میگم هر کسی ممکنه یه جاهایی نظر و اعتقادش نسبت ب رفتار قبلیش متغیر شده باشه و اساسا نمیشه کسی رو قضاوت کرد نمیشه مثل وقتی ک ما خودمون یه حرفی میزنیم و مخاطبین گاها بدون دیدن قصد ما یه نظری میدن بعد ما میگیم اِ منظور من این نبود بعد مثلا با خودمون میگیم کاش یه شکل دیگه ای حرفمو زده بودم
    من فکر میکنم رفتار اون منتقد با توجه ب تبعاتی ک برای دل خانم اسکندری ایجاد کرده بسیار اشتباه بوده ایا این فیلم ک در اومده فایده ی خالصی داره ایا ارزش جنجال و آبرو ریزی رو داشت متاسفم برای افرادی ک سلبریتی ک در حریم شخصیش بوده را اینچنین ب سخره گرفته ک گویا از پشت بوته در اومده .آبرو بردن تاوان سنگینی دارد میگه نه پس عواقب رفتارش معلوم میکنه.و الله اعلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا