خرید تور تابستان ایران بوم گردی

مصاحبه فردوسی پور با اسکوچیچ

مصاحبه فردوسی پور با اسکوچیچ دومین مصاحبه‌ای است که عادل فردوسی پور پس از آغاز همکاری با سایت و اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» انجام داده است.

به گزارش انصاف ورزشی، عادل فردوسی پور مجری محبوب سالهای نه‌چندان دور صداوسیما که با بی‌مهری این سازمان مواجه شد و نتوانست برنامه‌ی محبوب «نود» را ادامه دهد و حتی از گزارش بازی‌ها در تلویزیون نیز محروم شد، اخیرا باب همکاری با سایت و اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» را باز کرده است. گویا قرار است عادل فردوسی پور مصاحبه‌هایی را برای این سایت ترتیب بدهد؛ البته گفتنی است هنوز ابعاد فعالیت جدید مجری محبوب مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید گستره‌ی این فعالیت کجاست.

عادل فردوسی پور برای اولین مصاحبه به سراغ هم دانشگاهی سابق خود، علی دایی شهریار فوتبال ایران رفت و حالا برای دومین مصاحبه به سراغ دراگان اسکوچیچ سرمربی نه چندان محبوب تیم ملی ایران رفته است.

دراگان اسکوچیچ که پس از دوره طولانی کارلوس کیروش و همچنین دوران سیاه و کوتاه ویلموتس، هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت و توانست با ایران مسافر جام جهانی قطر 2022 شود، حالا تحت فشارهای زیادی قرار دارد و حتی صحبت از بازگشت کارلوس کیروش به میان آمده است.

حالا و در چنین فضایی مصاحبه فردوسی پور با اسکوچیچ می‌تواند از جذابیت بالایی برخوردار باشد.

برای دیدن این مصاحبه اینجا کلیک کنید.

مصاحبه عادل فردوسی پور با اسکوچیچ

مصاحبه فردوسی پور با علی دایی

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا