خرید تور تابستان ایران بوم گردی

توهین عجیب به علی دایی در صداوسیما + (فیلم)

فیلم توهین عجیب به علی دایی در صداوسیما از ساعاتی پیش در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن فردی در شبکه «افق» علی دایی را مورد حمله قرار می‌دهد.

به گزارش انصاف ورزشی، علی دایی آقای گل سابق فوتبال جهان در 53 سالگی در حال تجربه کردن شرایطی است که شاید کمتر کسی آن را تصور می‌کرد؛ شرایط عجیبی که برای شماره 10 و کاپیتان سابق تیم ملی ایران دور از انتظار بود.

دایی در ماههای اخیر و پس از برخی اقدامات و موضع‌گیری‌ها حملات و محدودیت‌های بسیاری را به جان خریده است که در آخرین آن‌ها، فردی در شبکه «افق» و در برنامه «جهان آرا» با ادبیات عجیبی البته بدون نام بردن مستقیم، علی دایی را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

این فرد در این برنامه می‌گوید که از نظرش کسی که افتخاراتش در زمینه ورزشی حاصل قد بلند است و هرکس سانتری می‌کرد به سر او می‌خورد و وارد دروازه می‌شد قهرمان ملی نیست!

او در ادامه می‌افزاید که کاش قوه قضاییه این‌ها را ممنوع‌الخروج نکند تا آن‌ها بتوانند از کشور خارج شوند و فضای کشور با نبود این افراد کمی تطهیر شود!

این درحالی است که علی دایی بی‌شک یکی از بزرگترین و شاید بزرگترین فوتبالیست تاریخ ایران باشد؛ کسی که سالها کاپیتان تیم ملی بوده، 109 گل ملی دارد که رکورد دوم تاریخ فوتبال ملی جهان است، و در تیم‌هایی چون بایرن مونیخ و هرتابرلین آلمان توپ زده است.

علاوه بر این‌ها علی دایی در سالهای اخیر به واسطه اقدامات متعدد خیرخواهانه خود از محبوبیت بسیاری نیز در بین اقشاری از جامعه برخوردار است.

توهین عجیب به علی دایی در صداوسیما

توهین عجیب به علی دایی در صداوسیما

گفتنی است پیش از این نیز دایی با پلمب واحدهای تجاری خود به دلیل آنچه حمایت از اعتصابات عنوان شد رو به رو شده بود و همچنین هواپیمای حامل همسر و دختر کوچک وی نیز به منظور جلوگیری از خروج آن‌ها از کشور، با فرود اضطراری در فرودگاه کیش مواجه شده بود.

توهین عجیب به علی دایی در صداوسیما
توهین عجیب به علی دایی در صداوسیما

بیشتر بخوانید: حمایت وریا غفوری از علی دایی

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. در حکایت است که شخصی برای تفاخر به حج رفته بوده و جهت تفرعن بیشتر با کسی مشورت میکرده که میخواهم دو گوسفند قربانی کنم تا مشهور شوم مشاور میگفته که ممکن احدی پیدا شود وسه گوسفند قربانی کند این میگفته خب گاو میکشم باز هم مشاور میگفته ممکن است کسی دو گاو بکشد میگفته شتر قربانی میکنم مشاور میگفته شخصی پیدا خواهد شد ودو شتر خواهد کشت خلاصه این هرچی میگفته مشاور میگفته امکان دارد کسی روی دست تو بلند شود بالاخره شخص به مشاور میگوید تو بگو چکار کنیم مشاور میگوید به نظرم برای اینکه شهرتت ابدی شود بهتر است که آب زمزم( العیاذ بالله ) را با نجاست خود آلوده کنی ! مطمئن باش که کسی به گرد پای ات هم نمیرسد !!!!!

  55
  12
  1. شبکه افق مگه بیننده ای هم داره؟ برخیها برای خود شیرینی ممکنه هر اراجیفی را بیان کنند.

   39
   14
 2. گاهي وقت ها حقارت آدم را ذليل مي كند.
  نمي تواني بزرگي چون علي دايي باشي، عقده ها سر باز مي كند.

  62
  22
  1. بهتره هرکسی به اندازه سن فوتبالی صحبت کنه تنها بازیکنی که سریع می افتاد و آخی بلند میکشید تنها بازیکنی که در دریبل کردن ضعف داشت اما بازیکنی که به کمک خرداد به این رکورد رسید اما بازیکنی که در پاس دادن ضعف داشت حتی اگر موقعیت گلزنی 1به 100داشت

   15
   45
   1. بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران قطعا علی دایی هستن
    شما هم سنو سالی ازت گذشته حتما نیاز داری عینک بزنی و بشینی گل های ایشون رو ببینی چنتاشو

    48
    15
  2. یک نفر ب صرف اینکه فقط فوتبال خوب بازی میکند قهرمان نیست.
   خصوصا امثال فوتبالیست های فاسد و دزد ما ک مفت مفت پول بیت المال رو می خورن
   خدا نخواست ما به جام جهانی صعود کنیم که امثال این فوتبالیست ها کمتر از بیت المال بخورن وگرنه خدا می دونه چ پولایی قرار بود تو جیبشون بره فوتبالیستهای عیاش مشروب خور

   24
   55
   1. بیت المال معلومه دست کیه و کی داره میدزده سایبری جان .علی دایی زحمت کشید تا به اینجا رسید نه مثل انگل زاده ها و موافقانشون از خون مردم تغذیه کنه

    35
    9
 3. غرور و خود بزرگ بینی: حکایت مگسی که خود را کشتی بان می انگاشت
  بقول حضرت مولانا
  آن مگس بر برگ کاه و بول خر
  همچو کشتی بان همی افراشت سر
  * گفت من دریا و کشتی خوانده ام
  مدتی در فکر آن می مانده ام
  * اینک این دریا و این کشتی و من
  مرد کشتی بان و اهل رای زن
  (دفتر اول مثنوی، ابیات 1082 تا 1084)
  حرف میزنی و ماشالله این همه ادعا !!!! پس چرا سر به پایینی و چشم ز دوربین میرانی
  درود خدا بر علی دایی و مرام پهلوانی

  62
  16
  1. من اکثرکامنت هاروخوندم وعجب مردم ساده لوحی داریم بلانسبت که امیرتتلوبیشترازاونهاازسیاست وفوتبال سردرمیاره،مالدیووگواتمالاوگوام نبودعلی دایی وجودنداشت الان خواهان داشته باشه

   1
   10
 4. اگر تلويزيون از گذشته تابحال آقای علی دایی و امثالِ ایشون رو نداشت، الآن چه کسی حتی تلویزیونِش رو روشن میکرد ک تواِ نادون بتونی توش … بزنی او…ول؟

  49
  17
  1. شما بهتره قبل حرف چرت و احساسی یکم فکر کنی
   ایشون که داره بهشون توهین میشه بخاطر شما رفتن که اصلا بتونی زندگی آزاد داشته باشی و برده داعش و امثال داعش نشی که البته لیاقتت همون بود . حالا بعضیا این وسط پولشون و گرفتن و حرف الکی میزنن .
   اگه این آقا دلش برا ایران میسوخت نمیخواست از بین بره

   16
   32
   1. بیخود کرده برای ما رفته . او برای منافع خودش رفته . ضمنا برای ما داعش با شما هیچ تفاوتی نداره

    22
    5
 5. با سلام
  لطفا پاسخ دهید که افرادی مانند این آقا از کجا سبز می‌شوند و بدون توجه به شرایط کشور و بازتاب رفتار نیروهای حاکمیتی جهت بازداشت و اعدام آنها چه دستاوردی هم از نظر جهانی و داخلی داشته و حاکمیت در نهایت با تکیه به افرادی مانند شما چه خواهد کرد آیا فقط به فکر آرام کردن اوضاع هستید فرض را بر این بگذاریم که آرام شد به نظرتان فقط آرام کردن این مردم همه چیز درست می‌شود مانند سابق در این سال‌ها..
  آیا به هنگام ساختن یک خانه و یا مجتمع فقط نیار به زمین دارد یا اینکه باید سایر مقدمات و نیازهای آن جهت‌ساخت فراهم شودبا نبود یکی از مصالح ساخت قطعا امکان ادامه وجود ندارد
  نتیجه : آیا کشور ما در حال حاضر مشکلاتش حل شده است؟ اگر خوب به سوالی که کردم دقت کنید مصالح ساختار اصلاح کشور همین مردم در تمام ضمینه ها می‌باشند که اگر فقط دو سه قشر آن جهت ساختن متحد نشوند آن ساختار معیوب می‌ماند حکام باید بدانند که حوادث و نیاز به مردم خبر نمی‌کند در وقت خودش در صورت نیاز صد درصد ۸۰ درصد مردم عادی هرگز حمایت نمیکنند چون این روزهای پیش رو در یادشان می‌ماند پس بدون فکر و یا هر کار دیگری مانع حضور همین مردم باشد برنامه های کشور شکست خواهد خورد
  دیگر با خودتان حال اجاز دهید هر کس و یا سایر رسانه ها بگوین و بنویسند تا بازتاب آن را در دراز مدت خواهید دید…یک دلسوز خاک و میهن

  19
  4
 6. لعنت به خودت و تمام همفکرات ،این … یه حمایتی پشت سر خودش می‌بینه که هر … دوست داره میزنه ،وگرنه کسی نیست که علی دایی رو نشناسه و از بزرگی و مردانگیش بی خبر باشه
  با این حرفا هر روز به حس نفرت مردم نسبت به خودتون و حامیانتون اضافه می‌کنید، چرا نمی میرید؟؟!!

  44
  16
 7. علی دایی زمانی قهرمان مردم بود که مردم واقعی این مملکت رو ول نکنه و بچسبه به چهار تا اغتشاشگر و اونها رو مردم بدونه . واقعا باید از خودش خجالت بکشه . فکر میکنه با چند تا کمک رسانی که احتمالا برای خود نمایی بوده میتونه خودش رو قهرمان مردم نشون بده .

  19
  66
  1. شما گویا علم آمار رو خیلی خوب میدونی و بلد هستی که پشت مانیتور و اخبار 20و سی تونستی مردم معترض رو شمارش کنی
   موفق باشی

   23
   2
  2. جناب صائب در جواب این انسان نه چندان محترم می فرماید : من از خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمی گردد از این بالانشینی ها . درود وسلام بر همیشه قهرمان ایران زمین علی دایی .

   28
   5
    1. اشتباهه زدم آقا رضا اینجواب به اون کسی بود که میگفت فوتبالیستها مشروب خور و فاسدن

     6
     1
  3. اگر مفت مفت حرف نزنی کسی نمیگه لالی، دایی کدوم یکی از کارهاشو تو بوق کرده که تو علف هرز دهن به گزافه گشودی ؟؟؟

   5
   2
 8. اصلا این یارو کی هست که در مورد علی دایی افتخار ایران و سلطان انسانیت و آزادگی صحبت کنه؟؟ نه این ، بلکه همشون . از رییس قوه منحوس …..ییه تا رییس ج….. هیچکدوم بند کفش علی آقا دایی هم نیستند . اتفاقا اینها دست رو هر کی بزارند مردم میرن طرف اون و از هرکس مثل مهران وجبی حمایت کنند مردم میشن دشمنشون . ضمنا به قول خود سلطان علی آقا دایی اینها از هر کس که مردم کشور پشتش باشند میترسن و مشکل دارن . کور بشن دشمنان مردم و قهرمانان ملی ما مثل دایی ، کریمی ، مجیدی ، ووریا خان غفوری و ….

  24
  8
  1. من طریقه بیان و صحبتهای این میهمان رو که قبول ندارم. اما علی دایی هم قطعا پشتش به کسانی از بیگانگان و دشمنان ایران گرمه که راحت دروغ میگه، اسرار یک خانواده اردبیلی رو افشا و آبرو و حیثیتشون رو میبره، جوونها رو به تخریب امکانات و قتل و جنایت ترغیب و تهییج می‌کنه. ککشم نمیگزه.

   5
   23
   1. از نظر شما قتل وغارت توسط چه کسی تبلیغ میشه آمار که چیز دیگه ای رو میگه

    5
    2
 9. اصالت و فرهنگ و ادب از ریشه آدم میاد طرز حرف زدن و ادب این آدم حتی سطح پایین تر از بیسوادترین و بی فرهنگ ترین اقشار جامعه است وقتی تلویزیون میشه رسانه ای که درش بازه هر کسی که رد شد سرشو میندازه پایین و میاد تو میشه همین وگر نه کیه که به مردانگی و شهامت بزرگمرد علی دایی شک داشته باشه

  18
  3
 10. یادمان نمیره دولت مد نظر علی دایی که با حمایت امثال دایی به قدرت رسیده بود دلار را از سه هزار تومان تا ۳۵ هزار تومان و سکه را از ۸۰۰ هزار تومان تا ۱۷ میلیون برد. و هشتاد میلیون ایرانی را به خاک سیاه کشاند. امثال علی دایی امروز باید در مقام پاسخ باشند نه به عنوان قهرمان منتقد.
  دایی در ۸۸ از میرحسین در ۹۲ و ۹۶ از روحانی و در۹۴ از لاریجانی حمایت کرده بود.

  11
  18
  1. خوب حالا سید تون چکار کرد در ضمن استارت قیمت دلار از احمدی نژاد زده شد یه مقدار مطالعه هم خوبه درضمن به شما نهار ندادان

   8
   2
 11. سلام، این آقایی که همه میگویند به علی دایی توهین کرده است، نمتواند منظورش را کامل بیان کند، چون قهرمامان ما شهدا هستند ورزشکاران و مدال آوران را نمیشه قهرمان نامید، اینان زحمت کشیدند ولی در دوره یا مقطعی افتخار آفرینی کردند. ولی این شهدا هستند که قهرمان های همیشگی ما هستند

  11
  14
  1. جالبه اسم فساد و اختلاس و رانت و دزدی میاد پشت اسم شهداذقایم میشی اسم حجاب میاد اسم شهدا رو میبری اسم اعتراض میاد میگید شهدا به خداوندی خدا اگه شهدای عزیزمون در قید حیات بودن همین الان از معترضین صف اول بودن در ضمن شهدا برای حفظ کشور و مردم و میهن پرستی به جبهه رفتن و شهید شدن و همه از مردم همین کشور بودن شهید نشدن یه تعداد دزد و فاسد پشت اسم این مردان بزرگ هر غلطی خواستن بکنن کم از این بزرگ ها و مردان شجاع مایه بگذارین

   13
   3
 12. دوستان لطفا دیوار رو یک رویه نچینید!!!
  من نمیگم این جانباز کار خوبی کرده قطعا کارش بد بوده
  اما اینم در نظر داشته باشید که علی دایی آدم پاک و مطهری نیست. آیا اون وویسی که علی دایی به دانشجوی دانشگاه تهران توهین می کنه رو شنیدید؟ یا اون توهینی که به کارگران شهرداری کرد؟ یا اون توهینی که به مردم تبریز کرد؟ یا اون سیلی که به خبرنگار زد؟
  شما اینا رو نمی بینید بعد میاین میگین که علی دایی فلانه و بهمانه؟ حالا چند تا کار خیر کرده خدا خیرش بده، خداداد عزیزی هم کار خیر زیاد می کنه من میشناسمش باور ندارید برید از مساجد محله طلاب مشهد بپرسید از آسایشگاه فیاض بخش بپرسید. اما آقای عزیزی یکبار هم به روش نیاورده.
  کل صحبتم اینه که درسته اون جانباز کار بدی کرده ولی دائی اونقدر هم که شما میگین آدم خوب و پاکی نیست.
  لطفا تحت تاثیر بازنمایی ها و کلیشه سازی ها قرار نگیرید.

  13
  13
  1. لطفا خداداد رو با سلطان علی آقا دایی مقایسه نکنید . علی رغم اینکه از لحاظ ورزشی خداداد را دوست دارم و براش احترام قائلم ولی از نظر شخصیتی فوق العاده فرد مغرور و بد دهن و هتاکی است . هم زمان فوتبال و هم در کسوت مربی همیشه با خبرنگار و تماشاچی و …. درگیر میشد و کتک کاری میکرد . فحاشی و زدن حرفهای زشت هم که اصلا خوراک هر ساعتشه . پس لطفا اینجور آدما رو با علی آقا دایی یا حتی کریمی و شاه فرهاد و ووریاخان و …زز هم مقایسه نکنید

 13. فقط مونده دلمون واسه چندتا کاخ بسوزه مگه احمقم من اینا یه پاشون خارجه یه پاشون ایران تو عشو حال

  5
  5
 14. یکی پیدا نمیشه به این بابا بگه آخه گو…د تو که هر رو از بر نمیدونی چرا حرف مفت میزنی نترس حرف نزنی نمیگن لال مردی تو میدونی وقتی فدراسیون جهانی فیفا از سلطان علی دایی تو قرعه کشی جام جهانی دعوت میکنه یعنی چی سوای از اینها سن تو به زلزله بوئین زهرا وجهان پهلوان تختی وصال نمیده ولی زلزله کرمانشاه وخدمات علی دایی رو کور بودی ببینی تومیدونی این مرد یزرگ چند تا زندانی مالی رو آزاد کرده؟ زود برو تو اتاقت به حرفهات فکر کن

  6
  2
 15. از نظر شما قتل وغارت توسط چه کسی تبلیغ میشه آمار که چیز دیگه ای رو میگه

 16. اقایان لطفا کلمه ملی رو از صدا سیما بردارید و یا میلی بگذارید یا حکومتی اخه شبکه هایی که دروغ و کذب توش نهادینه شده و کارش شده جانبداری های بسیار احمقانه و هیچ کار مفیدی نداشته و نداره و اصلا بیننده ای هم نداره چرا باید بودجه کلان بگیره و پخش بشه پول مردم بره تو جیب چند تا کارگردان و مجری امنیتی حکومتی مفت خور این صدا سیما تنها کاری که اصلا بلد نیست انعکاس مشکلات و معضلاته کشوره و توش ایران و مردمی رو به تصویر میکشه که اصلا وجود خارجی ندارن و با این کشوری ایرانی که ما توش داریم جان میکنیم و افسرده و نابود شدیم زمین تا اسمان فرق داره یا جمعش کنین یا بودجه ای که از جیب مردم برمیدارین به این شبکه ها میدین رو قطع کنین چون صاحبان این اموال که مردم هستن شدیدا از این پرداخت ها ناراضین و احساس میکنن پولشون دور ریخته میشه کارتی و اشتراکیش کنین هر کی خواست از یارانه اش اشتراک بخره

  8
  2
 17. فعلا که تفرقه بینداز و حکومت کن خوب داره جواب میده دوتا ایرانی رو نمیتونی پیدا کنی که حداقل به عقیده دیگری احترام بزاره درسته؟؟؟

  3
  1
 18. تویی که بایه من ریش توبرنامه زنده میشینی وادعای دین ودینداریت میشه تو دین ماهست که هیچ انسانی حق توهین به انسان دیگه ایی رونداره،چه برسه با این که اون آدم علی دایی باشه که واقعا مرد مرداست،دریا با زبون یه سگ حروم نمیشه،،

  11
  3
 19. پزشکیان یک مجسمه ای از تناقضه، علیرغم شعار دهان پرکن درود بر مخالف من و درک منتقدین یک کنایه توسط فردی رو بعنوان توهین تیتر زده.

 20. حاج نصیری من متاسفم شما سربازشهید سپهبد سلیمانی بودید حاج قاسم به احدی توهین نکرد و احترام همه راداشت برو یک مقدار منش و معرفت حاج قاسم را یاد بگیر

  2
  3
 21. وای چه نشسته اید که به علی دایی توهین شد بابا جمع کنید خودتون رو اگر این آدم اسطورس ما اصلا اسطوره نخواستیم آدمی که فقط چهار تا گل زده چه اسطوره ای می‌تونه باشه ؟ وای به حال مردمی که این آدم ها اسطورشون باشند آدمهایی که فقط از جیب ملت می خورن کمک کردنشون هم برای ریا است.

  2
  5
 22. اگه اینجوری تو میرفتی تو زمین توپ به سر تو بخوره بره تو گل

  فوتبال برا صحبت کردن دربارش باید درکش کنی بلد باشی نه تو که تا حالا لگد به گربه نزدی

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا