خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پیام رهبری به مسئولان وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه: یکی از ضعف‌های ما عدم تفاهم بین دستگاه‌های اطلاعاتی است

رهبری انقلاب در پیامی خطاب به مسئولان وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران تاکید کردند: یکی از ضعف‌های ما در ارتباط با دستگاه‌های اطلاعاتی، عدم تفاهم بین این مجموعه‌هاست.

خبرگزاری فارس نوشت:

«رهبر انقلاب در پیامی به نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه تاکید کردند: اگر آقایان می‌خواهند در راه خدا مجاهدت کنند، جهاد آن‌ها این است که این تفاهم در همه‌ی رده‌ها پیاده بشود. امروز اگرچه در راس این دو دستگاه تفاهم به طور جدی وجود دارد، اما مجاهدت واقعی این است که این همکاری و تفاهم را در همه‌ سطوح پیاده کنند.

متن این پیام به شرح زیر است:

«مسئله‌ی اطلاعات یکی از مسائل مهم کشور است و یکی از ضعف‌های ما در ارتباط با دستگاه‌های اطلاعاتی، عدم تفاهم بین این مجموعه‌هاست.

اگر آقایان می‌خواهند در راه خدا مجاهدت کنند، جهاد آن‌ها این است که این تفاهم در همه‌ی رده‌ها پیاده بشود. امروز اگرچه در راس این دو دستگاه تفاهم به طور جدی وجود دارد، اما مجاهدت واقعی این است که این همکاری و تفاهم را در همه‌ سطوح پیاده کنند.»

نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در راستای اجرایی نمودن منویات رهبر انقلاب و هم‌افزایی و هم‌گرایی بین دو نهاد انقلابی در مقابله با توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی، ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ با قرائت پیام آیت‌الله خامنه‌ای، در مشهدمقدس برگزار شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. اگر بین ملت و مسولین تفاهم* بود ، وضعیت ایران این نبود ……
    * تفاهم(دهخدا) ;یکدیگر را فهمیدن و معرفت حاصل کردن

  2. دلیل عدم تفاهم این است که تعداد سازمان های اطلاعاتی کم است؛ مصرانه تقاضا دارم که سازمان های اطلاعاتی متعدد و عدیده تشکیل دهند آنوقت خواهند دید که چگونه تفاهم بوجود خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا