خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پاسخ تسنیم به «رسانه‌های دولتی» درباره خبر «برخورد پلیس با پوشش‌های نامتعارف»

خبرگزاری اصولگرای تسنیم در متنی با اشاره به واکنش دولت به خبر منتشرشده درباره‌ی «برخورد پلیس با پوشش‌های نامتعارف» نوشت:

«برخی رسانه‌های دولتی در خبری اعلام کردند که دستور روسای قوه مجریه و قضاییه برای اجرای طرح مقابله با بی‌حجابی از سوی فراجا صحت ندارد.

امروز در بخشی از خبری که تسنیم راجع به جزییات طرح جدید فراجا برای مواجهه با پوشش نامتعارف زده بود، به دستورات روسای قوای مجریه و قضاییه در این رابطه هم اشاره کرده بود.

این بند از گزارش بر مبنای اظهارات آشکار و همچنین تلفنی صریح برخی مقامات فراجا از جمله سردار منتظرالمهدی سخنگوی فراجا نوشته شده بود و نکته‌ پنهانی هم نبود.

جالب اینکه در کلیپ تصویری که امروز از آقای منتظرالمهدی منتشر شده نیز در همان ابتدا تصریح می‌کند که طرح پلیس در پی مطالبات مردمی و «تاکید روسای قوه مجریه و قوه قضائیه» انجام می‌شود.

و جالب‌تر اینکه خود رسانه‌های دولت هم این کلیپ اقای منتظرالمهدی را با حفظ همین بخش (تاکید رییس‌جمهور) منتشر کرده بودند! و هنوز هم این ویدیو روی بعضی از این رسانه‌ها وجود دارد.

با این حال برخی افراد در دولت در تماسی با خبرگزاری با این بیان که دستوری از ناحیه رئیس‌جمهور نبوده درخواست کردند که در صورت امکان این بخش حذف شود.

پس از آن هم بعضی رسانه‌های دولت اعلام کردند که چنین موضوعی (دستور رئیس‌جمهور) وجود نداشته است و حذف آن بخش از مطلب را نشانه‌ واقعی بودن خبر خود عنوان کردند.

حال آنکه صورت مسئله واضح‌ است؛ سخنگوی فراجا رسماً مسئله‌ای را مطرح کرده و اگر نیاز به تکذیب دارد، باید مستقیماً درباره مطلب خود ایشان توضیح داده شود»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. اقای رئیسی و اقای اژه ای هم گویا صبح جمعه نه تنها بیدار بلکه همچنان در مورد مسائل مملکتی در خوابند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا