خرید تور تابستان ایران بوم گردی

خراسان رضوی میزبان ۱۱ اینفلوئنسر چینی است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ۱۱ فرد تاثیرگذار (Influencer) در فضای مجازی از کشور چین جاذبه‌های این استان را به جهانیان معرفی می‌کنند.

مریم احمدی در سایت شهرآرانیوز نوشت: «سیدجواد موسوی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرانیوز افزود: به منظور معرفی بیشتر استان به مردم دنیا فعالان برتر فضای مجازی و اینفلوئنسرهای چینی در پروژه ایران سلام، هم‌زمان با عید بهاره چینی به مدت چهار روز از ۱۴ تا ۱۷ اسفندماه، از مسیر جاده ابریشم در خراسان رضوی بازدید می‌کنند.

او اضافه کرد: با توجه به نقش رسانه و فعالیت این گروه فعالان مطرح چینی در حوزه گردشگری، امیدواریم بتوانیم خطه خراسان رضوی را از طریق فضای مجازی به بهترین نحو به گردشگران چینی و مردم دنیا معرفی کنیم.

مدیرکل گردشگری خراسان‌رضوی اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، توسعه گردشگری خارجی استان در سال ۱۴۰۳، تبلیغ مناسب جاذبه‌ها و زیرساخت‌های گردشگری خراسان رضوی است.

موسوی بیان کرد: بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های داورزن‌، سبزوار، نیشابور، مشهد و طرقبه شاندیز از اولویت‌های بازدید این گروه اینفلوئنسر چینی است.

استان خراسان‌رضوی با دارابودن جاذبه‌های متعدد گردشگری از جمله تعداد ۲ هزار و ۴۲ اثر تاریخی، طبیعی و معنوی ثبت شده در فهرست آثار ملی و هشت اثر ثبت شده در فهرست یونسکو، سالانه میزبان بیش از ۳۰ میلیون زائر و گردشگر داخلی و خارجی است.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا