خرید تور تابستان ایران بوم گردی

کارزار تلخ خیابان‌ها | با تنفر انباشته شده چه می‌کنید؟


محمدرضا يوسفی، مدرس دوره خارج فقه در حوزه‌ی علمیه‌ی قم در کانال تلگرامی خود نوشت: «این روزها با وقایعی تلخ روبه‌رو هستیم که با منطق دین و اخلاق سازگاری ندارند. روزی روحانیت نماد معنویت محسوب می‌شد. اما اکنون گروهی از آنان در تشکل های سازماندهی شده و با بهره گیری از امکانات رسانه ای و بدون در نظر گرفتن تبعات کوتاه مدت و بلندمدت عمل خویش، لباس رزم می‌پوشد و مهر تاییدی بر اتفاقات رخ داده می زنند. اکنون می توان معنای گوشت تلخ که چندی پیش یکی از همین روحانیون بیان کرده بود را درک کرد.

این حرکت به جز تشدید دو قطبی در جامعه و قرار دادن مردم در برابر مردم، ایجاد تنفر از دین و روحانیت و نظام اثر دیگری ندارد. زیرا لایه های زیرین جامعه تحت تاثیر متغیرهای تاثیرگذار و ماندگاری شکل گرفته است که با این حرکات تغییر نخواهند یافت. گیرم به زور ظاهر را درست کردید، با اندیشه و درون و تنفر انباشته شده که هر لحظه ممکن است فوران کند، چه می کنید؟

هر چند که ممکن است گروهی باشند که از اجرای این سناریو اهدافی را دنبال کرده و شاید هم به مرادشان برسند. اما دین، روحانیت و نظام بیش از گذشته از این حرکت زیان خواهد دید.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

 1. کاری در این زمینه انجام داده اند؟ سخنرانی، کتاب …؟
  آزاد گذاشتن پوشش به کجا ختم میشود؟ الان می بینیم بعضا با شلوارک و یا [……] بیرون می آیند، به نظر ایشون این کاهش پوشش کجا تمام میشود؟
  بالاخره در هر جامعه ای زنان و مردان [……] وجود دارند، آیا آنها هم آزادند هر نوع خواستند بیرون بیایند؟ به چه حد از پوشش راضی خواهند شد؟
  و…

  1
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا