خرید تور تابستان ایران بوم گردی

محدودیت و ممنوعیت به پارک پردیسان رسید؟!

سرویس اجتماعی، انصاف نیوز: گزارش‌های مردمی از ایجاد محدودیت برای ورزشکاران و افراد در استفاده از فضای عمومی پارک پردیسان تهران حکایت دارد.

طبق یافته‌های انصاف نیوز، روند محدودسازی استفاده عمومی از پارک پردیسان از چند هفته پیش و با استقرار افرادی آغاز شد که لباس شخصی بر تن دارند اما به عکاسی از زنانی مشغولند که پوشش‌شان را مناسب نمی‌دانند. گفته می‌شود پلاک خودرو این افراد هم سوژه عکاسی این افراد است.

همچنین در چند روز اخیر به متولیان برگزاری دوره‌های ورزش جمعی در پارک پردیسان اعلام شده دیگر امکان استفاده از این فضا را ندارند و باید به فکر فضای جایگزین باشند.

طبق گزارش‌هایی که به دست خبرنگار انصاف نیوز رسیده، در روزهای اخیر نگهبانان پارک پردیسان مانع ورود افراد و گروه‌های ورزشی به محوطه‌ای شده‌اند که در این سال‌ها همواره محل استفاده ورزشکاران بوده است.

خبر محدودیت‌های ایجاد شده برای استفاده عمومی از پارک پردیسان در شرایطی منتشر می‌شود که اخیرا اعلام شده بود پیاده‌راه دور ورزشگاه انقلاب موسوم به جاده تندرستی نیز از دسترس خارج‌شده است. هم‌زمانی این خبرها بدان معناست که احتمالاً اراده‌ای جدی در دولت برای محدودسازی فضاهای عمومی وجود دارد و به نظر می‌رسد بهانه همه این محدودسازی‌ها، وضعیت پوشش بانوان است.

پارک پردیسان تهران بر خلاف باشگاه انقلاب مورد استفاده عموم اهالی پایتخت بوده است اما به دلیل استقرار سازمان حفاظت از محیط‌زیست در محوطه این پارک، مدیریت فضا و بهره‌برداری از آن به تصمیم نهاد ریاست‌جمهوری بستگی دارد.

اخبار گوناگون از بستن فضاهای عمومی در دوره‌ای منتشر می‌شود که نمی‌توان تقریبا هیچ سخنرانی‌ای از رئیس‌ دولت سیزدهم یافت که در آن آقای رئیسی از لزوم توجه به مردم و مردمی‌سازی دم نزده باشد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شما در حدی نیستی که برای مردم باید و نباید بزاری .هرکسی خودش میتونه تصمیم بگیره چطوری دوست داره زندکی کنه .سعی کن در مقابل فهمیدن مقاومت نکنی

   3
   2
  2. اونوقت میشه شما حجب و حیا رو تعریف کنید؟
   شما به نظرت حجب و حسا رعایت کردی که میایی برای مردم تعیین تکلیف میکنی؟؟؟

   8
   3
  3. شما هم به جای دفاع از حجاب
   خواستار اخراج افغانی ها و فساد و دزدی بعضی ها باشید
   مانند 2 میلیارد دلار رانت چای

   2
   1
 1. کسانی که اقدام به بی قانونی و بی عفتی میکنند و جامعه اسلامی را به فساد میکشانند باید مقتدرانه تر باآنها برخورد شود
  مرگ بر ضد ولایت فقیه

  16
  49
 2. خشکه مذهبی یا اصراف در اسلامی نشان دادن ، درصورتی که در تمام کشورهای مسلمان به زور کسی را مسلمان نمی کنند

  25
  14
 3. ایکاش پایگاه خبری انصاف ب اندازه ذره در میلیون انصاف داشت ،واقعا ک اسم توخالی دارید چون اگر ۱ بار اونجا رفته باشید میبینید ک اساسا اونجا پوششی وجود نداره، زنان کاملا بدون حجاب و آقایان هم همینطور

  3
  6
 4. آمریکا با مزدورهاش میخاد جمهوری اسلامی رو با بیزار کردن مردم از اسلام نابود کنه و داره موفق میشه. واقعا راس میگفت اون بنده خدا همه چی زیر سر آمریکاست

 5. زن اگر سالم باشه، متوجه میشه که با حجاب اسلامی هم میشه کاملا آزاد و شاد و بانشاط بود و میتونه ورزش عمومی هم بکنه. کسی که دوست داره عریان باشه در فضای عمومی، بی شک از کمال انسانی فاصله پیدا کرده.

  1
  4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا