خرید تور تابستان ایران بوم گردی

بایرن ستاره موردعلاقه رئال را از دست نمی‌دهد!

ورزش سه نوشت: باشگاه بایرن مونیخ هنوز احتمال تمدید قرارداد با آلفونسو دیویس را رد نکرده و همچنین تایید کرده که هنوز پیشنهادی از سوی رئال مادرید برای این بازیکن کانادایی مطرح نشده است.

در چند ماه گذشته، شرایط بین آلفونسو دیویس و بایرن مونیخ پیچیده‌تر شده است. به گفته رسانه‌های آلمانی این بازیکن کانادایی خواستار دستمزد نجومی است و بایرن هم با آن مخالفت کرده است.

این واقعیت که عملکرد دیویس در سال جاری نسبتاً ناامید کننده بود، همچنین به این معنی است که در حال حاضر امکان تمدید قرارداد او بعید به نظر می‌رسد.

کریستوف فروند، مدیر ورزشی بایرن‌، در گفت‌وگو با کیکر تایید کرد که بایرن به‌طور کلی تمایل دارد قرارداد دفاع چپ را که در سال 2025 منقضی می‌شود، تمدید کند.

فروند در همین مورد گفت: “ما به صحبت کردن با او ادامه می‌دهیم چون او بازیکن ماست. بیایید ببینیم در چند هفته آینده چه اتفاقی می‌افتد. هنوز هیچ توافقی وجود ندارد.”

فروند در‌ پاسخ به اینکه آیا پیشنهادی برای دیویس از رئال ارائه شده یا نه، گفت: “هنوز هیچ چیز گفت‌وگوی جدیدش در مورد این انتقال وجود ندارد.”

همچنین یان کریستین دریسن، مدیرعامل باشگاه، در این مورد گفت: “ما در حاشیه بازی با رئال مادرید در مورد آلفونسو دیویس صحبت نکردیم. ما هرگز در مورد بازیکنان در این زمینه صحبت نمی‌کنیم و چیزی تغییر نکرده است.”

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا