خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402 | نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال 2023

پخش زنده بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402 را در انصاف ورزشی ببینید؛ دو تیم در روز اول نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال 2023 رودررو می‌شوند.

نوزدهمین دوره جام جهانی بسکتبال که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، از روز سوم شهریور آغاز شده و با اتمام دو دور از مرحله گروهی و یک چهارم نهایی حالا چهار تیم در مرحله نیمه نهایی قرار دارند و از امروز مسابقات در این مرحله ادامه پیدا می‌کند.

این دوره از مسابقات که به میزبانی سه کشور فیلیپین، ژاپن و اندونزی برگزار خواهد شد با حضور 32 تیم و از 3 شهریورماه تا 19 شهریورماه 1402 برگزار می‌شود.

در تاریخ جام جهانی بسکتبال ایالات متحده آمریکا با 5 طلا و مجموع 12 مدال پرافتخارترین تیم است، یوگوسلاوی با 5 طلا و مجموع 10 مدال، دوم و شوروی با 3 طلا و مجموع 8 مدال تیم سوم است؛ تیم ملی ایران در چهارمین دوره حضور خود در جام جهانی با ثبت بدترین عملکرد خود بدون پیروزی و با 5 باخت در جایگاه 31 جهان قرار گرفت.

4 تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال 2023

  • ایالات متحده آمریکا
  • آلمان
  • صربستان
  • کانادا

پخش زنده بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402

اما امروز دو دیدار اول این مرحله برگزار خواهد شد که در دومین دیدار از ساعت 16:00 تیم ملی ایالات متحده آمریکا به مصاف تیم ملی آلمان خواهد رفت.

بسکتبال ایالات متحده آمریکا همواره فاصله‌ای کیلومتری با دیگر کشورها دارد و اگر همه ظرفیت خود را در همه ادوار به کار بگیرد شانسی برای دیگر تیم‌ها برای کسب قهرمانی باقی نمی‌ماند اما آمریکا همواره از بسیاری از ستارگان خود استفاده نمی‌کند.

پرافتخارترین تیم تاریخ جام جهانی 5 طلا، 3 نقره و 4 برنز در نوزده دوره قبلی بدست آورده و سابقه 16 طلا، 1 نقره و 2 برنز المپیک و 7 طلا، 1 نقره و 1 برنز قاره آمریکا را دارد.

تمام بازیکنان تیم آمریکا طبیعتا از NBA هستند اما خبری از ستارگان بسیار نامدار نیست و از برندان اینگرام، بابی پورتیس، جرن جکسون جونیور و آنتونی ادواردز می‌توان به عنوان نامداران تیم ملی آمریکا نام برد؛ آمریکا در دور قبل از سد ایتالیا گذشت.

بسکتبال آلمان اما در تاریخ خود یک برنز جام جهانی و 1 طلا، 1 نقره و 1 برنز اروپا را دارد و در میان بازیکنان این تیم تیس، واگنر و شرودر NBA پلیر هستند که البته دنیس شرودر ستاره سابق لس آنجلس لیکرز نامدارترین ستاره ژرمن‌هاست؛ آلمان در دور پیشین لتونی را حذف کرد.

شما می‌توانید برای تماشای پخش زنده بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402 در ساعت 16:00 بعد از ظهر به وقت ایران از لینک زیر بهره ببرید و یا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

پخش زنده بازی بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402 | نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال 2023

پخش زنده بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402 | نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال 2023
پخش زنده بسکتبال آمریکا و آلمان 17 شهریور 1402 | نیمه نهایی جام جهانی بسکتبال 2023

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا