خرید تور تابستان ایران بوم گردی

ماجرای درگیری عضو شورا و معاون شهردار [+واکنش چمران]

تسنیم نوشت: در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران عباس شعبانی معاون عمرانی شهرداری تهران برای ارائه گزارش پشت تریبون قرار گرفت و در ابتدا خطاب به اعضای شورای شهر تهران گفت: بنده تذکری را می‌خواهم به اعضا شورای شهر تهران و البته خودم بدهم.

وی تصریح کرد: تذکر بنده اخلاقی است و به اعضا و به خودم مطرح می‌کنم.

در پی این اظهارات معاون شهردار تهران؛ مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران خطاب به معاون شهردار تهران گفت: شما در جایگاهی قرار ندارید که به اعضا تذکر بدهید. در ادامه نیز شعبانی معاون شهردار تهران تاکید کرد بنده می‌توانم این تذکر را که تذکر اخلاقی است هم به شما (اعضا) و هم به خودم بدهم.

پس از این درگیری‌های لفظی و ادامه آن مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات معاون شهردار تهران صحن علنی را ترک کرد.

در ادامه نیز عباس شعبانی معاون عمرانی شهرداری تهران از اعضا خواست تا سکوت کنند تا جلسه ادامه پیدا کند که این مسئله نیز منجر به واکنش حبیب کاشانی شد و وی خطاب به معاون شهردار تهران گفت: شما نمی‌توانید این مسئله را مطرح کنید.

در ادامه مهدی چمران ریاست شورای شهر تهران خطاب به معاون شهردار تهران گفت: اگر شما احساس می‌کنید آمادگی ارائه گزارش را ندارید این موضوع را به جلسه بعد موکول کنید، اما شعبانی اصرار کرد که آمادگی دارد و گزارش خود را ارائه خواهد کرد.


به‌نوشته‌ی فارس، مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران درباره مجادله لفظی در صحن شورا بین معاون عمرانی و عضو شورای شهر گفت:‌ به هر حال پیش آمدن چنین موضوعاتی طبیعی است و دور از ذهن نیست قبلا هم چنین اتفاقاتی بوده چرا که جلسات در کمال آزادی برگزار می‌شود و افراد در چارچوب قانونی می‌توانند تذکرات را مطرح کنند. البته من از دوستان خواستم اگر ناراحت هستند موضوع را به روز دیگر منتقل کنند ولی صحبت‌ها در این زمینه به پایان رسید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. این شورا شهریها از بیرون شانتاژ میشن دو تا پرونده فساد مالی ازشون بیرون بیاد دیگه انقدر لگد پراکنی نمیکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا