خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«رتبه اول حوادث جاده‌ای در مشهد بر اثر خستگی و خواب‌آلودگی است»

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری خراسان رضوی گفت: در ارتباط با حوادث جاده‌ای خستگی و خواب‌آلودگی رتبه اول، سبقت و سرعت غیر مجاز رتبه دوم و انحراف به چپ خودرو‌ها رتبه سوم را در بروز سوانح داشت.

نگار طالبی در سایت شهرآرانیوز نوشت: «محمدرضا دبیری امروز، ۱۹ فروردین‌ماه، در سومین کنفرانس خبری قرارگاه عملیاتی مرکزی خدمات سفر زائرین که در سالن جلسات اداره کل صمت خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: ما امسال در مقایسه با سال گذشته بهبود وضعیت امنیتی را شاهد بودیم.

وی بیان کرد: در حوزه حوادث ترافیکی در محور‌های مواصلاتی، استان ما جزو ۵ استان اول نبود و چهار رتبه اول کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان و اصفهان بودند.

دبیری عنوان کرد: اقدامات پیشگیرانه استان نسبت به شناسایی محور‌های حادثه‌خیز و مراقبت‌ها در این دوره سفر‌ها موجب کاهش قابل ملاحظه حوادث و سوانح جاده‌ای شد که در تصادفات ۲۵ درصد، در تصادفات خسارتی ۴۱ درصد، در حوزه متوفیان ۱۲ درصد و در حوزه مجروحین ۱۲ درصد کاهش داشته است.

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ۹۰ درصد رانندگانی که در سطح جاده‌ها تردد می‌کردند، رانندگی خوبی داشتند. در ارتباط با حوادث جاده‌ای خستگی و خواب‌آلودگی رتبه اول، سبقت و سرعت غیر مجاز رتبه دوم و انحراف به چپ خودرو‌ها رتبه سوم را در بروز سوانح داشت.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا